ČO JE RFID POUŽÍVANÉ PRE DNEŠOK

RFID technológia sa vyvíja veľmi rapidlyin posledných rokov. To je nová technológia, ktorá využíva rádiové frekvencie signálov automatické cieľové uznanie a prístup k relevantným informáciám. RFID tag integrovaný impulz senzora je malý, tak, že ľudia môžu niesť. Aktiváciou pasívny úsporný režim na zníženie spotreby energie a pomocou štrbinové ALOHA metódy kód divízie viacnásobný prístup vyhnúť kolíziám, nakoniec zachraňuje interaktívne reakcii na zemetrasenie, ktoré výrazne zvyšuje efektívnosť vyhľadávania a záchranu.

Usesof RFID technológie

Tradične, používame RFID na identifikovanie theanimal a autá. Vo veku internetu, RFID bol použitý v mnohých oblastiach riadenia dodávateľského logisticsand, výroba a montáž, obsluha batožiny leteckou spoločnosťou, mail / express pozemku spracovanie, dokument sledovania / správa knižnice.

Budúce aplikácie RFID bude beincreasingly rozšírený. Bude existovať čoraz viac firiem, governmentsand organizácie, ktoré hľadajú technológie na sledovanie a identifikovať objekt, zariadení, tovaru a výrobkov, nielen z potravín, farmaceutických do automobilových elektronických výrobkov, ale aj z farmy alebo výrobcu na použitie consumerand. Podobne, na umiestnenie a údržbu rozsiahlych projektov sú obzvlášť dôležité, ako je doprava a občiansku vybavenosť. Ďalej bude appearmore riešení RFID poskytovať auditu pre rôzne oblasti.