ČO JE ČÍTAČ KARIET SMART CARD & TERMINAL

Čítač kariet Smart card, tiež známy ako smart karty terminálu, ako je miesto predaja terminálu, kreditnej karty terminálu, je zariadenie, ktoré môžu byť prevádzkované s čipových kariet získať informácie o karte a vykonávať transakcie.

SmartCard čítačka typy

V závislosti na type karty smart card, čítače kariet smart card môžeme rozdeliť na kontaktné, bezkontaktné, duálne rozhranie čítačka.

Rozhranie

Typicky, čítač rozhrania s počítačom pre väčšinu jeho spracovanie požiadavky. Hlavné komunikačné prostriedky s USB portom, čítače kariet smart card pomocou RS232 rozhrania ešte určitý počet užívateľov.

Kontakt & bezdotyková čítačka karty smart

Kontaktná čítačka v podstate ISO7816 medzinárodná norma pričom Bezkontaktná čítačka nasledovať ISO14443 štandard rozhrania.

Kontakt

Kontaktné karty smart card reader vyžaduje fyzické spojenie s kartami, napríklad vlo¾te kartu do čítačky. Existuje mnoho aplikácií použitia tejto spoločnej čitateľ napíšte ako ATM, ID a uložená hodnota. Existujú dva hlavné črty tohto typu reader: jeden je bezpečné kvôli jeho čítačka kariet komunikácie, často podporované štandard tohto typu je ISO 7818 T = 0; Ďalšou výhodou je rýchlosť, niektoré môžu byť až 848kbps, ako túto kartu Smart Card Reader tvorca CRT-288-K.

无标题_00094-副本.jpg