OZNÁMENIE o zmene TVORCA "akciovej

Radi by sme vás informovať, že naša spoločnosť je tvorcom získal 70% podielom GRG bankovej spoločnosti, a budeme fúzie s GRG bankovníctva, ale žiadne zmeny v tvorca tímu, obchodné praktiky a zákaznícky servis.

Založená v roku 2001 ako prvá spoločnosť, ktorá nezávisle vyvinutý vložených kariet a karty dávkovač, TVORCA (ČÍNA) TECH CO., LTD sa stáva jedným z popredných spoločností hi-tech integrovaný výskum a vývoj, výroba a marketing platba kartou, platba v hotovosti a on-line platobný modul. Certifikovaný ISO9001 kvality systému overovania v roku 2002, TVORCA stal Shenzhen Hi-tech podniku v roku 2003. V roku 2008 poctený národnej Hi-tech Enterprise.

Tvorca je neustále pokračuje spolu s podporou a starostlivosť od klientov doma aj v zahraničí. V poli kartou platobný modul priemyslu, ako aj hotovostné platby priemyslu, tvorca vyvinula seriály skvelého, inovatívne produkty, ako CRT-630-CZ1 Bezkontaktná čítačka, CRT-310N vysokovýkonný motorizované čítačka, CRT - 288C vysokovýkonných čítačka a C100-B11 hotovosti akceptor, ktoré dodržiavajú všetky medzinárodné a Čína normy.

GRG bankovníctvo je popredným poskytovateľom meny uznanie a hotovosti spracovanie riešení pre veľký potenciál a rýchly rozvoj.  Viac ako 20 rokov, GRG sa špecializuje na vývoj a výroba automatické Bankomat (ATM), Video úradníčka Machine(VTM), automatické cestovné Collection (AFC), mena uznávania a hotovosti spracovanie zariadenie moduly a systémy, je moderný high-tech podnik, ktorá zaoberá nezávislý výskum a vývoj, predaj, výroba, služby.

So sídlom v Guangzhou, GRG je No. 1 ATM dodávateľ v Číne a top 5 hráčov na svetovom trhu. GRG's komplexné riešenia bol široko používaný v financie, Telecom, CIT, železničný a maloobchodu. Až do marca 2015 GRG na produkty a riešenia sú široko používané vo viac ako 70 krajín a regiónov po celom svete, s viac ako 170,000 strojov poskytujúcich spoľahlivosť, bezpečnosť a pohodlie pre viac ako 10 miliónov ľudí denne.

S rastúci dopyt samoobslužné zariadenia ako aj na domácich a zahraničných, trh pokročilé embedded Čítačka má svetlú budúcnosť. Prostredníctvom získavania creator pre GRG, na jednej strane môže znížiť náklady a zvýšiť ziskovosť na základe zariadenia pre ich vlastní nároky pre reader modul vložený karty; na druhej strane GRG môže otvoriť nový bod zisk na dosiahnutie trvalo udržateľného rozvoja prostredníctvom podpory riešenia po celom svete.

Po akvizícii, GRG bude mať 70% akcií Stvoriteľa a zmeny sa nevytvorí tvorca tímu, obchodné praktiky a zákaznícky servis. GRG vám náhradné žiadne úsilie pomáhať nový TVORCA s výkonným technickej a marketingovej podpory, globálny líder v odvetví platobné karty & cash.

Ako čínske príslovie: zaplatiť toľko, ako môžete dokonca trochu láskavosť ste dostali. Vďaka opäť za vaše neustále podporuje a pomáha, nový tvorca bude fungujú aj naše hodnoty-zákazníkov úspech, integritu, inovácie a spoluprácu. Dajte nám uchopí a ísť vpred k vytvoreniu viac slávnej budúcnosti.

TECH CREATOR (CHINA) CO., LTD

2015-7-31