CREATOR RFID Reader

Skupina čitateľov RFID čitateľov CREATOR kombinuje najnovšiu technológiu RFID s atraktívnym a prispôsobiteľným dizajnom. Jednoducho sa dá integrovať do väčšiny fyzických systémov kontroly prístupu a podporuje všetky štandardné prístupové karty na trhu.

Čítačka je rovnako vhodná pre použitie vo vnútri i mimo nej, pretože dokáže odolávať všetkému od prachu až po extrémne poveternostné podmienky. Čítačku môžete prispôsobiť farebným a logotypom podľa vlastného výberu a vybrať si medzi dvoma rozličnými veľkosťami čítačky s klávesnicou alebo bez klávesnice.

Vyberte technológie kariet

Môžete tiež vybrať, aké technológie prístupových kariet chcete používať, ako napríklad MIFARE Classic, MIFARE Plus, MIFARE DESFire a EM karty. Ak chcete podporiť novú technológiu, jednoducho použite konfiguračnú kartu - nemusíte preinštalovať čítačku a inovovať ju.

Zabezpečte komunikáciu s OSDP

Väčšina čitateľov dekóduje prístupovú kartu a posiela informácie do obyčajného textu do riadiaceho zariadenia, čo umožňuje kriminálnikovi kopírovať kartu, aj keď používate najbezpečnejšiu kartu. Toto sa zabráni spoločnosti Cidron, pretože komunikácia medzi čítačkou kariet a riadiacim zariadením používa protokol OSDP (Open Supervised Device Protocol) s protokolom Secure Channel Protocol (SCP).