Karta Smart Card Reader produktov

RF nápady vzduchu ID čítačka bezkontaktných čipových kariet, môžete čítať a písať, kód a aplikácia rozvoja. AIR ID zapísať čítačka bezkontaktných čipových kariet už vyžaduje manuálneho zápisu môže poskytnúť správnu identifikáciu. Takmer všetky 13,56 MHz bezkontaktné/blízkosť karty/senzor značky senzor identifikačná karta kompatibilná.
Reader umožňuje užívateľovi používať budovy karty alebo iných indukcia 13,56 MHz Tagy pre iné formy identifikácie, ktorý umožňuje používateľom rýchlo nastaviť ich výstup.
Registračná karta alebo ID preukaz čitateľa/Tester, režim napodobniť klávesnica, dáta karty ako kľúčový vstup do polohy ukazovateľa na obrazovke. Pred a po indukčnej dáta karty stlačením nakonfigurovaný čitateľa.
Môže byť použitý v samostatných systémov alebo použite súpravu software development kit (SDK) pre integráciu s ďalšími softvérovými aplikáciami. Ako integrovanú čítačku a jej aplikácie v: počítač/LAN prístup k systému jediného prihlásenia na registračnej karty, návštevník management, miesto predaja, čas, identifikácia užívateľa, semináre a tak ďalej.