Sharp čítačka IC čipových kariet rýchlejšie a hladšie

Čítačka displejov s tekutými kryštálmi, ktorá umožňuje používateľom uskutočňovať platby pomocou rýchlej vlny karty IC, 5. apríla (spoločnosť Sharp Corp.)

Spoločnosť Sharp Corp. vyvinula super hladkú a rýchlu čítačku pamäťových kariet s tekutými kryštálmi (LCD), ktorá umožňuje používateľom platiť za tovar len s rýchlou vlnou karty, oznámila spoločnosť 5. apríla.

Elektronický obor chce nainštalovať nový displej na svojich pokladniach a predajných automatoch a práve teraz rokuje s niekoľkými spoločnosťami o zavedení technológie.

Inteligentné telefóny s funkciou mobilnej peňaženky "Osaifu-Keitai", ako aj karty IC prijaté na verejnej doprave av obchodoch v súčasnosti vymieňajú informácie s čítačmi na vzdialenosti až niekoľko centimetrov pomocou bezdrôtových rádiových vĺn.

Títo čitatelia majú vstavané kovové antény, ale keď sa Sharp pokúsili vybudovať antény do LCD displejov, zakryli displeje.

Ostrý problém prekonal použitím super tenkých antén a ich pripevnením k LCD displejom, čím vytvoril citlivý a rýchly nový displej bez toho, aby to ohrozilo jeho vzhľad.

Prosím, kontaktujte nás, aby ste získali viac informácií o čítačke kariet IC .