RFID čítačka: Ako sa chrániť vaše bezpečie karty

Vývoj inteligentných zariadení je viac rozšírené používanie RFID Reader RFID kartou je tiež prijatá väčšinou, najviac bezkontaktné karty využitie technológie RFID. Je RFID karta používanie zvyšuje frekvenciu a mnohí zločinci začali s pohľadom upretým na karty v našich rukách. Tak, ako sa lepšie chrániť kartičku?
Naše RFID čip, všeobecne kartu sociálneho zabezpečenia, platby kartou. Uvádzame, že platba kartou použité na zaplatenie karty MIFARE DESFire a kartu sociálneho zabezpečenia, sú veľmi zraniteľní voči útoku; Zvyčajne používame, jednotky v jedálni univerzity, v skutočnosti je karta Mifare Classic kariet, útočník môže zmeniť množstvo kariet, dobiť, a tak ďalej.
Čelia bezpečnosti RFID kariet, spotrebitelia, ako sa vyhnúť takejto vec deje? Spotrebitelia by mali vždy venovať pozornosť na platobnej karte je najlepšie výzva za stanovený poplatok, najdôležitejšie je dostať všetky druhy RFID kariet, Poznámka Skontrolujte, či je karta typu, potom opatrenie na nápravu prijali rôzne ochranné opatrenia.