TERMINÁL KIOSK SELF-SERVICE - NEZÁVISLÉ A EFEKTÍVNE PRODEJNÉ KANALY

Z prieskumu vyplýva, že kapacita inštalovaných kioskových samoobslužných terminálov na svete rastie takmer o 15 percent ročne. Ako možno vidieť z rýchleho vývoja inštalovanej kapacity, začal debutovať zhromažďovanie informačného poradenstva Kiosk a predaj samoobslužných terminálov v ére rozvoja trhu orientovanej na zákazníka a zamerané na predaj, ktoré sa dnes zameriavajú na zážitkové služby.

Teraz globálni maloobchodníci spojili tradičné predajné komodity a kiosk samoobsluhy. Kioskovo samoobslužné zariadenie sa stalo efektívnym prostriedkom pre maloobchodníkov, ktorí zlepšujú obrazy v obchode a zlepšujú kvalitu služieb. Prieskum ukazuje, reklamy, všeobecné informácie otázky, informácie o produktoch otázky, elektronické transakcie, letenky, platenie faktúr, self-checkout a ďalšie supermarkety sú Kiosk hlavný smer aplikácie.

kiosk card reader

Toľko personalizovaných aplikácií, dovoľte nám Kiosk mať úzke kontakty s našimi životmi. Spoločnosť Wincor Nixdorf kombinovala samoobslužný servis a úspešné skúsenosti v maloobchodnom sektore, zavedené pre maloobchodné aplikácie samoobslužný stroj Kiosk samoobslužný stroj: mať otvorenú platformu, dizajn dotykovej obrazovky, multimediálne možnosti, flexibilný prístup k sieti, štandardizáciu operačných systémov a rozhrania , rovnako ako vynikajúce služby. Treba spomenúť najmä, že vďaka modulárnemu dizajnu a samostatnej konfigurácii je vhodnejšie pre rôzne flexibilné a personalizované aplikácie: Kiosk okrem bežného vyhľadávania informácií navyše ponúka billpayment, predplatené telefónne karty, kúpu vstupeniek a lístkov dosiahnuť distribúcie, tlač fotografií a iné služby, zatiaľ čo stále dosahuje reklamné a vysielacie informácie, zvyšuje skener alebo hlasovú kapacitu. Poďme sa pozrieť na Kiosk zariadenia v praktickom prípade globálneho trhu:

Kiosk Produkt používaný v Nemecku

Obchodný dom Kaufhof v Nemecku, Kioskproduct sa používa ako hlavný kanál pre spätnú väzbu od spotrebiteľov. Členovia obchodného oddelenia môžu samokontrolovať body a podľa bodov vymenených za darčekový register od čítačky kariet kioskových kariet, ktoré sú umiestnené v obchode; obchody ponúkajú zákazníkom prostredníctvom kiosku aj informácie o zobrazovaní tovaru a informáciách o poskytovaní ubytovania pre spotrebiteľov, táto služba nemôže jednoducho pomôcť spotrebiteľom rýchlo nájsť tovar, ale tiež umožní spotrebiteľom jednoducho nakupovať nákupný proces. V obchodných domoch ponúkame tak pohodlné služby a skúsenosti so zákazníkmi nepochybne zlepšia lojalitu zákazníkov.

KioskProduct používaný v Holandsku

V Holandsku, obchody Albert Heijnsupermarket, Kiosk je nakonfigurovaný ako platobný terminál s vlastnou platbou. Po nakupovaní môžu spotrebitelia samoobsluha a zažiť nový platobný spôsob, ktorý využíva bezhotovostnú platbu. Pre maloobchodníkov pri zvyšovaní vlastnej skúsenosti zvýšiť lojalitu zákazníkov, ale tiež môže optimalizovať proces platby a platenia a dôležitejšie je zníženie maloobchodných prevádzkových nákladov.

Kiosk je vo všetkých aspektoch nášho života, v oblasti maloobchodu, financií, letectva, poštových služieb, hotelov, nemocníc, obchodnej správy, a tak aj v prípade nášho života, uvidíme čoraz viac kiosku, nielen to predstavuje nového spotrebiteľa skúsenosti, ale tiež predstavujú použitie samoobslužných terminálov podporujú nový predajný model ziskového modelu predaja. Prišiel čas kiosku.

CREATOR (ČÍNA) TECH CO., LTD

CREATOR je jedným z čínskych výrobcov kioskových čítačiek kariet, poskytuje čítačky / zapisovače KioskIC / RF karty, dávkovače kioskových kariet, validátor účtov pre celý svet.

Tel: + 86-755-26710992

Fax: + 86-755-26710105

Mobil: +8613798299145 (24Hours)

E-mail: sales@china-creator.com