Ako inštalovať čítacie zariadenie Smart Card

Šikovný čitateľ je teraz veľmi populárny čítačka, to dá urobiť pre väčšinu z čipovej karty čítanie a zapisovanie otázok, zachovanie, záznamy a tak ďalej, takéto nástroje musia potrebujú dobré nastavenie:
Po prvé, inštalácie: čitateľ inštalácie zabezpečiť na úrovni zariadenia, pretože neskôr chcete pripojiť a testy, takže prvý krok na zabezpečenie nástrojov.
Druhý, čitateľa pripojenie: čítač kariet smart card pripojené k počítačovému systému, tak Spojovacie rozhranie USB rozhranie a musí byť pripojený a nainštalovať softvér.
Tri práce, testy, čitateľ: čitateľ pripojené k počítačovému systému môžu vo všeobecnosti použiť, ale chcete test, test čítacie zariadenie pracuje správne.
Okrem vyššie uvedených krokov, niektoré nástroje sú potrebné nainštalovať konkrétny ovládač správne fungovať. Takže musíte na počítač aktuálne pripojený reader nainštaluje príslušný ovládač, zdalo sa, že majú trochu problémy. Lotus série čítačka čipových kariet s USB disk, pripojte model, čo eliminuje potrebu inštalovať ovládač problémy.