Ako dokáže bezkontaktný čítačka kariet využiť vaše nezávislé podnikanie?

Vykoná vaša firma veľa predajov pod 30 libier? Máte zaneprázdnené obdobia a dlhé čakacie časy? Bezkontaktná čítačka kariet môže byť odpoveďou na vaše problémy!

V roku 2016 sa ukázalo, že priemerný spotrebiteľ v Spojenom kráľovstve teraz nesie menej ako 5 libier v hotovosti, namiesto toho sa spolieha na platby za karty a mobilné zariadenia. Bezkontaktné platby sú čoraz bežnejšie, pričom počet bezkontaktných kariet vydaných v Spojenom kráľovstve dosahuje v júni 2017 110 miliónov.

Platobný štýl "ťuknúť a ísť" má druhú povahu pre spotrebiteľov a očakáva sa, že toto bezkontaktné prijatie sa zvýši. Do roku 2021 sa očakáva nárast spotreby bezkontaktnej technológie o 300% a maloobchodníci, ktorí neprijmú platby kartou, zostanú za sebou.

Bolo zistené, že podniky, ktoré prijímajú platby kartou, dostávajú viac predajov. Maloobchodníci odhalili, že predaj prostredníctvom bezkontaktnej čítačky kariet sa zvýšil o 30%.

Používanie bezkontaktnej čítačky kariet môže priniesť prospech vašej firme mnohými spôsobmi. Zistite, ako nižšie:

Búšenie frontu

Nezávislé podniky s častými časovými obdobiami často zistia, že ich platobný proces sa môže zastaviť. V špičkových časoch sa na doske môžu vytvoriť dlhé fronty.

Zákazníci využívajúci bezkontaktné karty môžu rýchlo dokončiť transakcie, pretože nemusia tráviť čas počítať peniaze. To umožňuje zníženie čakacej doby.

Zvýšené príjmy

Je dobre známe, že keď spotrebitelia zaplatia na karte, pravdepodobnejšie budú minúť väčšie sumy a urobiť viac transakcií. Inštaláciou bezkontaktnej čítačky kariet môžu zákazníci robiť viac impulzových nákupov s nízkou hodnotou.

Podniky využívajúce bezkontaktné čítačky kariet dostávajú menej opustených predajov. Pohodlie kontaktov umožňuje zákazníkom platiť bez potreby presnej zmeny na strane.

Menšia manipulácia s hotovosťami

Majitelia firiem s bezkontaktným čítačom kariet strácajú menej času zaoberajúcimi sa hotovosťou. Tradične boli platby kartou vyhradené pre veľké nákupy. Od zavedenia bezkontaktných používateľov došlo k zmene spôsobu, akým spotrebitelia uprednostňujú platiť.

Dokonca aj najmenšie nákupy môžu byť teraz na karte. To znamená, že čítačky bezkontaktných kariet umožňujú majiteľom firiem stráviť menej času pri prevádzke na konci dňa. Zníženie zmeny v batožinovom priestore vedie k nižšiemu riziku krádeže a straty v dôsledku chýb.

Zlepšené skúsenosti zákazníkov

Jún 2017 bol rekordný mesiac pre bezkontaktné platby, pričom 34% všetkých platobných kariet v Spojenom kráľovstve sa uskutočnilo na bezkontaktnom zariadení. Platobný štýl sa teraz očakáva ako súčasť každodenného nakupovania. Zabezpečenie toho, aby zákazníci mali čo najlepšie nákupné skúsenosti, je životne dôležitým spôsobom, ako získať opakované zvyky.

Tým, že sa všetko čo najjednoduchšie, návštevníci vašej firmy budú viac v pokušení vrátiť sa. Bezkontaktná čítačka kariet umožňuje bezproblémové platby, čo znamená službu rýchleho odhlásenia.

Mohla by vaša firma profitovať z prijatia platieb prostredníctvom bezkontaktnej čítačky kariet? Využite nárast bezkontaktných výdavkov na základe aktualizácie na jeden z našich terminálov.