Bojíte sa o odcudzenú kartónovú bankovú kartu? Toto kombinované heslo Cracking trvá 35.000 rokov

Britská "Daily Mail" uviedla, že britské 10 najbežnejšie používaných hesiel môže byť prerušené za menej ako sekundu a ak heslo používa metóda expozície bezpečnostných expertov, hackeri strávia 227 miliónov rokov na otvorenie.

Ak nechceme odcudziť občiansky preukaz alebo odcudzenie bankovej karty, máme viac občerstvenia v zabezpečení siete. Chcete vedieť, ako rýchlo hackeri robia vaše heslo? Britská on-line maloobchodná elektronická spoločnosť AO.com technickí experti dali odpoveď. Podľa odborníkov v roku 2016 najčastejšie používané heslá pre 10 Britov, vrátane "qwerty" a "123123" napísané pozdĺž klávesnice, podľa štatistík z roku 2016, môžu byť popraskané za menej ako 1 sekundu. Niektorí ľudia si myslia, že je bezpečné vybrať dobré slovo a nemáte svoje vlastné heslo, napríklad meno vášho milenca, ale to nie je prípad. Zo zdrojov sociálnych médií môžu hackeri ľahko sledovať vaše osobné údaje, vrátane vašich narodenín, mená domácich miláčikov, kde ste vyrastali, kde sa vaša dovolenka najviac páči a váš obľúbený tím, ktorý nie je vhodný Nastaviť ako heslo. Ak použijete čas oddelené od hesla k narodeninám, hackeri potrebujú iba 13 sekúnd na to, aby sa mohli prelomiť.

Ak však nastavíte heslo podľa konkrétnej metódy, môže trvať až 4 bilióny rokov, kým ho nevytvoríte najviac. Experti britského ministerstva vnútra na počítačovú bezpečnosť naznačujú, že voľba troch nekorelovaných náhodných slov na vytvorenie hesla, ako napríklad "čaj hnedý obraz", by stálo 35 000 rokov pre neinformované slovo kombinácia heslo cracker; ak pridáte číslo v strede, budete musieť stráviť pred 227 miliónmi rokov. Na základe uvedených skutočností, so špeciálnymi symbolmi, sa čas na krakovanie zvýši na 4 bilióny rokov, čo zodpovedá imortalizácii tohto kódu.

Okrem toho odborníci tiež navrhol, aby sa v ťažkostiach, je najlepšie, aby e-mail, on-line bankovníctvo účty a ďalšie dôležité účty nastaviť iné heslo.


Tvorca vždy zabezpečte bezpečnú platbu!