RFID moc odpad: Technológia RFID čítačky

S rozvojom RFID čítačky RFID technológie sú široko používaný. To bolo hlásil, že aplikácie RFID technológie začal v priemysle spracovania odpadov, technológia je prvý v krajine.
V živote odpadky prijaté odoslané proces, prostredníctvom auta reader a odpadky sudy Shang elektronický štítok RFID zariadenia, systém môže automaticky zbierka život odpadky zdroj a odpadky sudy informácie a na každý barelov do smetí za meter ťažké dosiahnuť automaticky povedal ťažký a bezdrôtový zber a real-time odovzdať,, tiež môžete na celé spoločenstvo všetky odpadky sudy týchto ťažkých údajov na hromadné spracovanie , nahrať na server konca.
Triedenie proces, pomocou "Internet +" technológie, stavať odpadky, kanalizácie vozidlá, dopravné stanice, prepojenia medzi spracovateľských závodov, celý proces sledovania odvoz odpadu, doprava a spracovanie, ďalej podporovať hygieny a starostlivé riadenie. Smetiarske vozidlá môžete identifikovať či odpadky na recyklovateľné materiály, od prameňa po priehradu podporiť recykláciu odpadov.
Aplikácia RFID technológie v priemysle spracovania odpadov, výrazne urýchliť rýchlosť a efektivitu odpadu, uľahčiť život ľudí.